مایکروسافت امروز آپدیتی برای استور با شماره ۱۱۷۰۱٫۱۰۰۱٫۳۰٫۰ برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰موبایل منتشر کرد.این آپدیت بدون تغییراتی بوده است و در دسترس کاربران حلقه”Release Preview Ring” است.در این آپدیت تغییرات زیادی انجام نشده ولی برخی از کابران گزارش دادند که برنامه بسیار روان شده است و اسکرول کردن به روانی صورت میگیرد.

گوشی لومیا ۶۵۰ از وب سایت Cricket Wireless ناپدید شد و ویندوزفون لومیا ۹۵۰ نیز در تمامی مدل ها به صورتی کاملا ناگهانی از AT&T حذف گردید. ولی امروز AT&T یک بار دیگر مدل مشکی ویندوزفون لومیا ۹۵۰ را در وب سایت خود قرار داد.

انتشار تصویر از اسمارت فون جدید WhartonBrooks

نوشته : عباس علوی | ۴ بهمن ۱۳۹۵

شرکت وارتون بروکس (WhartonBrooks) که سال گذشته محبوبیت زیادی در بین طرفداران پیدا کرد ، اعلام کرده بود که می خواهد یک دستگاه ویندوز فون جدید عرضه کند و حالا تصویری از آن منتشر کرده است که در ادامه مطلب خواهید دید .

ویندوز ۱۰ بیلد ۱۵۰۱۴ چه مشکلاتی دارد ؟

نوشته : عباس علوی | ۲ بهمن ۱۳۹۵

در این مطلب نگاهی فهرست وار خواهیم داشت به ایرادات کشف شده نسخه جدید ویندوز ۱۰ که برای تیم اینسایدر منتشر شده است تا مشکلات آن مشخص گردد . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

انتشار یک تصویر از آپدیت جدید فروشگاه ویندوز (Windows Store) نشان می دهد که مایکروسافت فروشگاه اینترنتی کتاب های الکترونیک را عرضه خواهد کرد که توسط آن کاربران قادر به دانلود مستقیم کتاب ها بر روی رایانه یا گوشی تلفن همراه خود هستند .

انتشار ویندوز ۱۰ بیلد ۱۵۰۰۷

نوشته : یاسر باقری | ۲۶ دی ۱۳۹۵

مایکروسافت نسخه ۱۵۰۰۷ از ویندوز ۱۰ برای PC و موبایل را در اختیار اعضای Fast Ring یا همان حلقه سریع خود قرار داد . در ادامه مطلب قابلیت های جدید این نسخه توضیح داده شده .