اگر ترافیک یکی از نگرانی های روزمره شماست ، نقشه های بینگ به شما کمک می کنند که مسیر کم ترافیک تر و خلوت تری را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید . در حال حاضر نقشه های بینگ (Bing Maps) ترافیک لحظه ای خیابان ها و اتوبان ها را در ۵۵ کشورر دنیا نمایش می دهند .

نسخه های قدیمی اسکایپ ، ۱۱ اسفند از کار می افتند

نوشته : عباس علوی | ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

نکته مهم این است که این تغییر فقط شامل نسخه های تحت دسکتاپ ویندوز و مک می گردد و اگر از این نسخه ها استفاده می کنید فقط کافی است که آن را به روز رسانی کنید .

Package Tracker از فروشگاه ویندوز خداحافظی کرد

نوشته : عباس علوی | ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

به خاطر تامین نشدن مخارج سرور نرم افزار ، سازنده آن مجبور به از کار انداختن آن شده است . البته وی ابراز امیدواری کرده که بتواند دوباره این نرم افزار را در دسترس کاربران قرار دهد .

طراحی جدید Bing برای ویجت آب و هوا

نوشته : عباس علوی | ۴ بهمن ۱۳۹۵

در طراحی جدید یک اسلایدر گنجانده شده که با استفاده از آن می توانید یک دید کلی از هوای امروز یا یک ساعت خاص ، داشته باشید . در طراحی جدید از رنگ های مختلفی نیز برای زیبایی بیشتر استفاده شده است .

در گزارش شرکت JPR آمده است که دلایل زیادی اعم از فاصله کم مانیتور با کاربر و امکان مشاهده جزئیات بیشتر تصویر و همچنین تسلط بیشتر روی بازی با استفاده از موس و کیبورد ، عمده ترین دلایل محبوبیت PC ها در زمینه بازی های کامپیوتری هستند . جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید .

مایکروسافت از ترامپ نمی ترسد

نوشته : یاسر باقری | ۲۹ دی ۱۳۹۵

مدیر عامل مایکروسافت همچنین در رابطه با نقشه راه مایکروسافت و چشم انداز شغلی آن در ایالات متحده گفت که فعلاً تغییر قابل ملاحظه ای روی نخواهد داد.

شرکت فوجیتسو امروز ۱۸ محصول جدید مبتنی بر ویندوز ۱۰ شامل ۹ لپ تاپ ، ۴ تبلت ، ۱ رایانه رو میزی و ۱ workstations ارائه کرد . دو تا از بهترین محصولات این مجموعه تبلت جدید ARROWS Tab V567/P و لپ تاپ LIFEBOOK U937/P است .