بازی Gangstar New Orleansوارد استور ویندوز ۱۰ شد

نوشته : علیرضا قنبری | ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

از ویژگی ها و قابلیت های این بازی میتوان به جهان آزاد بودن بازی و قابلیت کشف و گردش در این بازی ، ماموریت‌های فوقالعاده ، تجربه گرافیک و صدا گذاری متفاوت ، خلق شخصیت بازی به تصور خودتان ، رقابت با رقبا برای حفاظت از منطقه خود ، صدها وسیله و اسحله ، آموزش شخصیت های مختلف مانند ، تک تیرانداز ، شوتر ، راننده ماهر و … اشاره کرد .

۵ Seconds ، بازی کلمات مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل

نوشته : عباس علوی | ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

این بازی دارای ۳۱ فصل از پازل های مختلف همراه با ویدئو های مخصوص هر پازل است که می تواند توانایی های مشاهده و لغت سازی شما را به چالش بکشد . مخصوصا اگر در حال فراگیری زبان انگلیسی هستید ، این بازی ، نرم افزار کمک آموزشی مناسبی برای شماست .

Resident Evil 7 ، حل کردن پازل تولد

نوشته : عباس علوی | ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

نقش اول بازی (اتان) ، در یک جستجو برای پیدا کردن همسر خود به حیاط محل زندگی خانواده Baker می رسد که محلی وحشتناک و پر استرس است . نوار های ویدئویی موجود در بازی ، انگیزه کاراکتر های مختلف را نمایان می کنند . اکثر سناریو ها رک و سر راست هستند و به راحتی می توانید آن ها را به پایان برسانید ، ولی ویدئوی “تبریک تولد” که زیر شیروانی اتاق بچه ها قرار دارد ، سناریو پیچیده تری را دنبال می کند و ممکن است حل کردن آن کمی سخت باشد . در این آموزش نحوه حل کردن این پازل را خواهید دید .

به احتمال زیاد بازی هیجان انگیر ماشین کوچولو ها را به خاط دارید .این بازی فصل بهار برای Xbox ، PS4 و ویندوز به بازار بازی های رایانه ای عرضه خواهد شد . ۱۲ نفر همزمان می توانند با هم ررقابت کنند .

Watch Dogs 2 را رایگان بازی کنید

نوشته : یاسر باقری | ۲۹ دی ۱۳۹۵

شرکت Ubisoft برای جلب توجه علاقه مندان به بازی های رایانه ای ، بازی Watch Dogs 2 را در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) به صورت رایگان در اختیار کاربران Xbox One قرا می دهد .

Game Troopers یکی از ناشران برتر ویندوز ۱۰ ، جدید ترین بازی رایگان خود را برای ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل عرضه کرد .