برنامه و بازی | ویندوزیها

از گذشته تا کنون وایبر نسخه های بیشماری برای ویندوز ۱۰ منتشر کرده است اما اینبار بیشترین تغییرات برای این اپلیکیشن را به همراه آورده است.     از ویژگی های این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد: تغییراتی در به اشترک گذاری یوزر آیدی و تصاویر امکان ارسال و تصاویر و ویدیو، …

به احتمال زیاد بازی هیجان انگیر ماشین کوچولو ها را به خاط دارید .این بازی فصل بهار برای Xbox ، PS4 و ویندوز به بازار بازی های رایانه ای عرضه خواهد شد . ۱۲ نفر همزمان می توانند با هم ررقابت کنند .

Verto Studio VR ابزار جدیدی است که می توانید با آن برای هولولنز و دیگر دستگاه های هولوگرافی مایکروسافت مدل ۳ بعدی طراحی کنید . قابلیتی که این نرم افزار را جالب تر می کند این است که می توانید با آن صحنه های سه بعدی (۳D scenes) برای نمایش در هولو لنز بسازید .

Watch Dogs 2 را رایگان بازی کنید

نوشته : یاسر باقری | ۲۹ دی ۱۳۹۵

شرکت Ubisoft برای جلب توجه علاقه مندان به بازی های رایانه ای ، بازی Watch Dogs 2 را در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) به صورت رایگان در اختیار کاربران Xbox One قرا می دهد .

Game Troopers یکی از ناشران برتر ویندوز ۱۰ ، جدید ترین بازی رایگان خود را برای ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل عرضه کرد .

تیم واتس اپ به روز رسانی جدیدیبرای نسخه بتای نرم افزار خود در محیط ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل ارائه کرد .

آنالیز دیابت در ویندوز

نوشته : یاسر باقری |

با استفاده از نرم افزار Diabetes Analyzer در ویندوز ۱۰ که به تازگی نسخه ۲ آن معرفی شده می توانید سطح گلوکز خون خود را مدیریت کنید . با استفاده از این نرم افزار همیشه سالم بمانید